Lampion na grób

Ozdobne lampiony na cmentarz

W tym dziale prezentujemy wysokiej jakości lampiony nagrobne pozwalające na stworzenie niepowtarzalnej dekoracji na pomniku. Oferujemy szeroki asortyment unikalnych modeli w ciekawych kształtach z oryginalnymi zdobieniami, które pozwolą na uzyskanie niepowtarzalnego efektu.
Lampiony na cmentarz to doskonała alternatywa dla zniczy, których ilość przyczynia się do zwiększenia odpadów i zaśmiecenia planety. Jeden lub kilka lampionów ustawionych na pomniku pozwolą zaoszczędzić pieniądze, czas i staną się trwałą dekoracją. Nie trzeba pamiętać przy każdej wizycie na cmentarzu o kupnie kolejnych zniczy, ani wkładów, które szybko się wypalają. To inwestycja na wiele lat.

Czytaj wiecej

Trwałe i solidne lampiony nagrobne

Tym, co szczególnie wyróżnia dostępne w naszej ofercie lampiony na cmentarz to ich odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak: deszcz,  grad, śnieg, niska temperatura, wiatr, a także intensywne nasłonecznienie. Oferowane przez nas modele zostały wykonane z trwałych i solidnych tworzyw, dzięki temu będą służyły w idealnym stanie przez długi czas.

Ponadto charakteryzują się wysokim stopniem  nasycenia koloru, a także poręcznymi, foremnymi kształtami. Dzięki precyzyjnemu wykończeniu i dbałości o detale każdy z lampionów prezentuje się elegancko oraz stylowo. Natomiast zapalone w nich lampki zwłaszcza po zmroku tworzą atmosferę zadumy i skupienia.

Jakie wybrać lampiony na pomnik

W zależności od potrzeb klientów polecamy rozmaite modele, które można skomponować pod względem stylistycznym z wieloma rodzajami nagrobków. Klienci szukający unikalnych rozwiązań estetycznych mogą wybrać lampion toczony charakteryzujący się owalnym kształtem wykonany z granitu ze stalowym wykończeniem. Pięknie prezentuje się na pomnikach zarówno w nowoczesnej, jak i klasycznej stylistyce.

Natomiast lampion kwadratowy to najbardziej popularna forma dekoracji nagrobkowej spotykana na polskich cmentarzach. Tu znajdują się minimalistyczne kwadratowe, prostokątne modele lampionów w prostej formie oraz lampiony z krzyżami, z wizerunkiem Jezusa Chrystusa, a także innymi zdobieniami.

Wyświetlanie 1–9 z 17 wyników

Przewiń do góry