Misy i kulowazony

Misy granitowe są najpopularniejsze spośród wszystkich rodzajów mis nagrobkowych. Popularność ta wynika z ich trwałości i wysokiej jakości. Granit to naturalna skała powszechnie wykorzystywana w budownictwie oraz architekturze. To idealny materiał na misę nagrobną, która stoi na grobie wiele lat i zmaga się z różnymi warunkami pogodowymi. Wykonując nasze misy dbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Grube kamienne ściany nie pękają przy mrozach co często zdarza się przy tańszych żywicznych produktach.

Czytaj wiecej

Wysokiej jakości solidne misy donice na cmentarz

Stworzenie eleganckich i trwałych dekoracji na nagrobku wymaga zastosowania odpowiednich naczyń. W tym celu niezbędne okazują się wazony oraz misy – te pierwsze świetnie sprawdzą się do przechowywania ciętych żywych kwiatów. Natomiast w przypadku tworzenia stroików i kompozycji wykonanych z kwiatów sztucznych, gałązek świerku lub innych dodatków potrzebne okazują się misy donice na cmentarz wykonane z trwałych materiałów.

Naczynia do użytku zewnętrznego muszą być odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych oraz charakteryzować się wysokim stopniem wytrzymałości na przedwczesne uszkodzenie. Dlatego misy na pomnik oferowane przez naszą firmę zostały wyprodukowane wyłącznie z pierwszej klasy materiałów. Do ich produkcji wykorzystano innowacyjne technologie wytwarzania. Dzięki temu produkty te są solidne i odporne na zniszczenie, między innymi na zadrapania czy popękanie.

Jak wybrać właściwe misy na pomnik na cmentarz

Szukając naczynia na nagrobek, należy pamiętać o kilku istotnych kwestiach. Przede wszystkim donica w kształcie misy na grób musi charakteryzować się dużą wytrzymałością na przedwczesne uszkodzenie, nawet podczas wieloletniej ekspozycji. Ponadto jej odcień powinien w sposób spójny komponować się z kolorem pomnika, na którym zostanie ustawiona. Dlatego szukając misę na grób, należy odwiedzić profesjonalny sklep internetowy oferujący wyłącznie wysokiej jakości produkty.

Nasz sklep, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferuje misy donice na cmentarz w rozmaitych kształtach oraz wielkościach, które stworzone zostały z myślą o szczególnych potrzebach zarówno użytkowych, jak i wizualnych. Tym, co je cechuje, jest funkcjonalność oraz eleganckie, poręczne kształty. W naszej ofercie proponujemy misy granitowe na cmentarz tłoczone owalne, tłoczone kulo-wazony oraz misy kwadratowe bez wstawki i ze wstawką z białego granitu. W zależności od preferencji estetycznych można wybrać jeden model lub kilka, następnie ustawić w wybranym miejscu na pomniku przyklejając do płyty specjalnym klejem.

Modne i szykowne misy na kwiaty na cmentarz

Szukając gustownych i modnych naczyń na kompozycje roślinne na cmentarz, warto zwrócić uwagę na ich walory wizualne. W naszej ofercie znajdują się modele w czarnej kolorystyce idealnie komponujące się z klasycznymi nagrobkami oraz misy na kwiaty na cmentarz w odcieniach szarości, które idealnie sprawdzą się, jako dopełnienie pomników w stylistyce nowoczesnej.

Oprócz modeli w prostym minimalistycznym kształcie polecamy misy granitowe na cmentarz z wyrzeźbieniami. Gładka powłoka donic cechuje się odpornością na zarysowania oraz przebarwienia i pozwala na szybkie oczyszczenie z zabrudzeń. Jeśli chodzi o utrzymanie w idealnym stanie mis na kwiaty na cmentarz, to modele dostępne w naszej ofercie dzięki regularnej konserwacji zachowują doskonały wygląd przez długi czas.

Dlaczego warto wybierać misy granitowe na cmentarz

Dostępne w tym dziale naczynia na nagrobki wyprodukowane zostały z pierwszej klasy granitu. W przeciwieństwie do modeli z tworzyw sztucznych oferowane przez nas misy na cmentarz cechują się wysokim stopniem wytrzymałości na zniszczenie oraz stabilnością. Przytwierdzone do pomnika nie przewrócą się i nie zniszczą umieszczonej w nich dekoracji.

Oferowane przez nas misy na cmentarz, w przeciwieństwie do modeli wykonanych z tworzyw sztucznych i szklanych, gwarantują wieloletnie użytkowanie w idealnym stanie. Szkło może się potłuc, plastik połamać, a granit cechuje się bardzo wysokim stopniem twardości, nawet gdy coś w niego uderzy. Ponadto wybierając granitowe misy na cmentarz, zostanie zminimalizowane ryzyko ich kradzieży.

Mocno przytwierdzone do powierzchni pomnika donice trudno oderwać od jego powierzchni. Dzięki temu nie zostaną one skradzione ani zniszczone. Granitowa misa na grób jest wytrzymała na niską i wysoką temperaturę oraz na nadmiar wody. Osoby szukające niezawodnych, modnych i stylowych donic-mis na nagrobki w atrakcyjnych cenach zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyświetlanie 1–9 z 13 wyników

Przewiń do góry