Tablice granitowe

Granit to kamień naturalny, jest skałą magmową głębinową w którego skład wchodzi szereg minerałów takich jak ortoklaz, plagioklaz, kwarc i inne. Jest to najlepszy i najbardziej powszechny materiał wykorzystywany w branży nagrobkowej.
Na tablice stosujemy wysokiej jakości czarne polerowane płyty grubości ok.1-2cm. Pozwala to zachować estetyczny wygląd i trwałość produktu.

Grawerowane tabliczki

Napisy GRAWERUJEMY metodą piaskowania co daje możliwość uzyskania głębokiego i trwałego napisu. Kolor liter zależy od woli klienta. Oferujemy litery malowane specjalną farbą do kamienia naturalnego w kolorze złotym, srebrnym lub mogą pozostać bez malowania w naturalnym lekko szarym kolorze. Polecamy również usługę złocenia liter czystym 23,75k złotem za dopłatą ze względu na ceny złota. Złocony napis lepiej odbija światło dzięki czemu napis jest bardziej błyszczący i trwały.

NAPISY WYKONUJEMY W CENIE TABLICY

Przed realizacją przesyłamy projekt do akceptacji i sprawdzenia danych. 

 

Tablice wykonujemy w dwóch rodzajach boków

Tablice polerowane mają błyszczące, polerowane boki w kolorze frontu tablicy.  Tablice bez obróbki mają matowe jasno szare boki, szlifowane na sucho. Oferta ta skierowana jest do klientów którym zależy na trwałej tablicy w niższej cenie. Brak obróbki boków wogóle nie wpływa na trwałość tablicy ani napisów, gdyż liternictwo wykonanie jest na frontowej, polerowanej stronie. 

BOKI POLEROWANE
BOKI NIEPOLEROWANE

ZAMÓW

Prześlij nam zamówienie mailowo lub kup tablicę i wypełnij formularz, a my w odpowiedzi prześlemy Ci projekt do akceptacji. 

ZAAKCEPTUJ

Po akceptacji projektu przesyłamy potwierdzenie i przystępujemy do realizacji zamówienia. 

ODBIERZ

Czekaj na przesyłkę. O terminie wysyłki zostaniesz powiadomiony mailem.

NAPISY WYKONUJEMY W CENIE TABLICY

Zamawiając u nas tablicę, nie doliczamy dodatkowych opłat za grawerunek.

DO REALIZACJI ZAMOWIENIA PRZYSTĘPUJEMY DOPIERO PO AKCEPTACJI PROJEKTU

Przewiń do góry