Tablice granitowe Stojące

W naszej ofercie znajdą państwo Stojące Tablice granitowe. Tablice na grób stanowią alternatywę dla napisów wykonywanych bezpośrednio na pomnikach. Często są stosowane jako dodatkowa tablica na grób, gdy nie ma już miejsca na kolejne inskrypcje dla zmarłych.

Czytaj wiecej

Dodatkowa tablica na pomnik

Po pierwsze – tablica na grób to miejsce, gdzie widoczne są informacje o zmarłym (imię, nazwisko, data urodzenia, data śmierci), a także sentencja. Po drugie – tabliczki nagrobne eksponuje się również w trakcie ceremonii pogrzebowej. Po trzecie – jest jeszcze możliwość wykorzystania tablicy granitowej w innym miejscu niż grób, może być to dowolne miejsce pamięci, które nie jest jednocześnie miejscem pochówku.

Tabliczki nagrobne stojące często nazywane także tablica z klinem ze względu na zamontowaną podpórkę w kształcie trójkąta – klina. Wykonywane są w różnych rozmiarach. Najczęstsze wymiary:

  • 20×30 centymetrów (cena: od 420 zł do 470 zł),
  • 25×30 centymetrów (cena od 440 zł do 490 zł),
  • 30×40 centymetrów (cena: od 500 do 550 zł),
  • 30×60 centymetrów (cena: od 600 zł do 650 zł),
  • 40×50 centymetrów (cena: od 620 zł do 680 zł),

Trwałe tablice granitowe

Oferowane przez nas tablice granitowe cechują się trwałością i najwyższą jakością. Są wykonywane w trosce o najmniejsze detale. Realizację poprzedzamy pozyskiwaniem szczegółowych informacji od klientów – ich wymagań i oczekiwań. Wykonujemy również dowolne wymiary naszych produktów na zamówienie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Przewiń do góry